První školní den 2017

Všem prvňáčkům a nováčkům..ve školkách, školách základních, středních i jiných přejí MLSOTY příjemné vykročení pravou nohou a hladké zahájení povinností.

Někdo se těší na kamarády, někdo na zajímavé věci, někdo na paní učitelku nebo učitele..profesorku a profesora..proč ne, vždyť škola není nuda a některé předměty jsou velmi zajímavé. Ve školce budou nové hračky, noví kamarádi, zajímavé výlety a třeba nové hřiště nebo místo upletené z vrbiček jako skvělé zákoutí..

Všem bych přála více pohybu, nejen sedět v lavicích a na židličkách..hodně báječných nápadů ze strany pedagogického sboru..spoustu nových poznání, zajímavostí i přátelství!

Navzájem se respektovat a snažit se pomoct druhému..ne se pošklebovat a schazovat..zamilovat si nový sport nebo hudební nástroj..prostě pozitivní myšlení všem..žáčkům, žákům, rodičům, prarodičům i pedagogům!

Odměnou můžou být "mlsoty" nejen na první školní den!

Někdo nemá rád čokoládu, ale miluje čaje..někdo rád baští chleba s bylinkami..jiný zbožňuje polévky, jiný maso..čokoládový milovníci si mohou oblíbit čokoládu na tyčce, kterou lze rozpustit v mléce nebo rovnou mlsat z tyčky..co vy na to?

 

 

Krásné září všem! Vaše mlsná Míša