VYHODNOCENÍ PODZIMNÍ SOUTĚŽE!

Milí soutěžící!

Do soutěže dorazily celkem čtyři obrázky!

Možná je to malý počet, ale o to krásnější bylo každé dílko!

Porota prohlédla všechny výtvory, ohodnotila a já jsem si nechala poslední rozhodovací právo určit pořadí.

Takže, první soutěžící byla Kačenka Šeborová, tříletá okatá holčička z Kladna. Nakreslila s malou pomocí maminky Terezy hrneček a přilepily na něj krásné a barevné dekorace. Naprosto plastický obrázek!

Druhou soutěžící byla mladá talentovaná výtvarnice Karolínka Šilhová, třináctiletá slečna. Její hrneček ve stylu E.T.mimozemšťan nás všechny uchvátil propracovanou technikou!

Další soutěžící byla Anička Šímová, šesťanda z hudební třídy kladenské základky. Její pojetí hrnečku jako duhy s přírodními motivy je opravdu jako krásný letní sen!

Posledním soutěžícím byl Šimon Průcha, šikovný karatista z kladenského klubu Keiko-Ryu Shotokan, jedenáctiletý kluk se smyslem pro kresbu v černo-bílém stylu. Výborně vystínovaný obrázek a vtipný nápad!

Takže bylo velmi těžké se rozhodnout, protože každý výtvor byl osobitý a nádherně propracovaný. Rozhodla jsem se proto, že každý soutěžící obdrží cenu dle vlastního výběru z krámečku Mlsot! Výběr dohodnu s každým výhercem osobně, respektive s babičkou Kačenky.

Gratuluji všem : Kátě, Karolíně, Andě i Šimimu. Ať jim jejich výhra chutná a přeji mnoho nápadů do dalších soutěží!

Za team hodnotitelů všem moc děkuje Michaela Šímová.