VYHODNOCENÍ PŘEDVÁNOČNÍ SOUTĚŽE!

Milí soutěžící a příznivci MLSOT!

Do předvánoční soutěže tentokrát došlo pět obrázků, kdy u dvou byl napsán i text.

Nebudu vás dlouho napínat..znám vítěze!

První místo získává slečna Anička Šímová, která nakreslila svého nejmilejšího koně Póla. Její obrázek zvolila porota po dlouhém rozvažování, protože vyjadřoval velkou lásku ke zvířeti jak obrázkem, tak i textem. Posuďte sami : "Pól je nejmilejší koníček, jakého znám. Mám ho moc ráda a on mě určitě taky. Jezdím na něm a je to moje přání. Mám tě ráda Pólí!!! Aničky hobby jsou zvířata, hlavně koně a králíci, její přání je stát se veterinářkou. Přejeme jedenáctileté Aničce, ať se jí splní přání a v budoucnu má vlastního koně!

Těsné druhé místo v soutěži si "vykreslila" třináctiletá Karolínka Šilhová. Její výtvarné nadání a smysl pro detail porota ohodnotila šesti body, oproti první Aničce se sedmi body. Karolínka nakreslila klasickou Jéžíškovskou představu pro kluky a holky, takže na jejím obrázku je namalované auto a panenka. Přejeme Karolínce co nejvíc výtvarných děl v tak dokonalém stylu, jako zaslala do první i druhé MLSNÉ soutěže a těšíme se na další!

Třetí místo získaka malá devítiletá slečna Eliška Moravcová. Její přání, aby andulky měli mláďátka je moc krásné. Nakreslila tři andulky se jmény : Lojza, Pampeliška a Pepa. Přidala i text : "Milý Jéžíšku, přála bych si boudičku pro svoje andulky, aby mohli mít mláďátka. Děkuji Eliška." Porota její kresbu, text a přání ohodnotila čtyřmi body. Porota doufá, že Jéžíšek Elišce skutečně boudičku nadělí a ona nám pak pošle fotku malých andulek!

Čtvrté místo obsadila slečna Kačenka Šeborová, tříletá holčička, která nakreslila své velké přání dostat koloběžku. Pro jistotu nakreslila hned dvě koloběžky, aby si Jéžíšek byl úplně jistý. Děkujeme moc za obrázek a doufáme, že koloběžka přijela přesně pod ten správný vánoční stromek!

Poslední krásné místo získal Pepíček Smrkovský, šestiletý kluk, který měl na Jéžíška vícero přání. Nakreslil autodráhu, jízdní kolo a jakéhosi panáčka mimozemšťana. Všechny dárečky mají být pod nazdobeným stromečkem v Pcherách. Uvidíme, zda se splní vše nakreslené!

Takže milý Jéžíšku, myslím, žes vyslyšel všechna dětská přání! Nejen ta nakreslená a napsaná, ale i přání šeptaná večer před spaním do polštářů, vysněná přání a samozřejmě i ty nejtajnější osobní přání!

Gratulujeme výherkyním na prvních třech místech a samozřejmě i Kačence a Pepčovi pošleme malý dárek za účast!

Prosím soutěžící a jejich rodiče, aby se mi ozvali na mobil nebo e-mail, jakou výhru si přesně vybrali.

Všem přeji krásné Vánoce, vánoční prázdniny a volné dny!

Vaše "mlsná" Míša Šímová