Dětský sen - prázdniny

Pro přátele Mlsot tu mám jedno malé přání.

Pro malé školkáčky, malé i velké školáky, jejich rodiče, učitele a všechny ostatní..na konec školního roku přeji vylepšení známkového skóre, báječné školní červnové výlety..a samozřejmě pěkné vysvědčení. Jedničky jsou super, dvojky v pohodě a nějaká ta trojka je námět k zamyšlení.

Nabízím malé dárečky pro učitele, družinářky nebo kamárády na konec školního roku. Určitě si vyberete z mnoha čajů i čokoládových dobrot. Dobrá nálada, Osvěžení, Děkuji, Letní snoubení nebo tunel-čokobonbonů, likérové lahvičky, čoko-figurky i tabulky čokolád jsou má hlavní nabídka pro vás! Malá pozornost potěší nejen toho, koho obdarováváme, ale i toho, kdo daruje..

Užívejte prázdniny, dovolenou nebo volné víkendy!

Ještě než bude úplný konec školního roku, máme tu sportovní klání Maminy Cup 2013, který se koná 22.června na Sletišti a sportovních areálech města Kladna. Kdo nebude soutěžit, může přijít sportovce povzbudit!

Takže..krásné léto..a můžeme se brzy vidět na Maminy Cupu!

A ještě..pro všechny, kdo mají v červnu narozeniny nebo svátek..posílám foto-dortík, který pro mě vyráběla kámoška Zuzka z Pcher..ňam, ňam, ňam!

..a ještě foto-nabídka skvělých ovocných čajů pro horkou nebo studenou variaci na léto..

..a do třetice malá foto-bonboniéra plná lákavých čoko-mlsot..

Krásné letní dny..relaxace..vůně přírody..slunce nebo déšť..koupání nebo knížka..hrst borůvek a košík hřibů..oheň a špekáčky..tohle všechno právě klepe na dveře!