Podzimní čokoládové setkání

Poslední letní den se konala menší čoko-čajo-sušenková párty.

Začátek setkání byl v seznamovacím duchu. Dětské kreslení poslepu s Míšou : domeček, strom a slunce. Jeden strom vyrostl místo komína, ten se povedl Amálce, slunce fousaté se povedlo Mišce, mřížky oken mimo okna se povedly Aničce, nejhezčí obrázek měl Adámek. Po kreslícím výkonu následoval oběd a ochutnávka čoko-bonbonů.

Takže..

 

Počasí nám přálo na venkovní sportovní části - minigolfu v Horním Bezděkově, kde nejmladší Kačenka dala s přehledem pod par. Rozdělili jsme se do čtyř skupin : dvě holčičí a dvě smíšené. Jěště, že míček nebyl čokoládový a vydržel údery! Nešlo o to, kdo byl nejlepší, ale o setkání a krásné odpoledne..dětskou spokojenost, dospělácký srdečný smích a vtípky při hře.

A takhle jsme hráli : Daniela..

Anička..

Bára a Amálka..Anička a Miška..

Kačenka..úžasná jamka!

Michal..Petr, Danielka a Ádik..

Škoda, že nebyla soutěž o nejkrásnější lýtka na minigolfu, že? Petrova lýtka..

 

Následovala ochutnávka nejen čoko-bonbonů zn.Kamila Chocolates, ale i domácích slaných a sladkých šneků z listového těsta, italských oliv, švestkovo-slaninových jednohubek, hovězího guláše ochuceného Lájošovým gulášovým kořením zn.Sonnentor..bio-káva, čaj Letní snoubení, voda se šťávou a pivko..

Čoko-bonbony zn.Kamila Chocolates..skvělá čokoláda a suroviny..báječná mlsota i po minigolfu..

 

Ještě jsme zvládli malou výtvarnou dílnu, výrobu soviček z papírových ruliček s menšími dětmi, karetní hry, vyprávění vtipů a dospělácké povídání o vaření..zkrátka prima den!

Sovičky, další opeřenci a oblíbená zvířata..práce Ádika, Kačenky a moje..

A ještě další fotečka..

 

Všem mlsným čoko-příznivcům patří můj dík za účast a skvělou atmosféru : Adámkovi, Daniele, Amálce, Hynkovi, Báře, Tomášovi, Kačence, Mišce, Pavlíně, Michalovi, Aničce a Petrovi..super!