VÝROČÍ MLSOT!

Vážení příznivci MLSOT!

Uplynul právě jeden rok od té doby, kdy jsem otevřela svůj obchůdek s mlsotami.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří mě podporují, povzbuzují a samozřejmě nakupují..ale také si vychutnávají oblíbené mlsoty..zkouší nové věci..nebo prostě darují to nejlepší z Mlsot..Zejména pak Aničce - za trpělivost a degustační spolupráci, Petrovi - za IT pomoc a partnerskou podporu, Pavlínce - za spolupráci všeho druhu, Martince - za nákupy pro Macko Uško Racing team..taky Šimimu, Vašíkovi, Petře, Pavlíně, Štěpě, Karlovi, Jarušce, Zdeňce, Lucii, Renče, Vendulce..a mnoha dalším, kteří už mají své oblíbené mlsné "menu"..

Ráda bych poděkovala za spolupráci mým dodavatelům : firmě Sonnentor a celému skvělému Sonnentor - teamu..čokoládárně Kamila Chocolates a jejich neméně skvělému teamu..a samozřejmě Bioperkáně Zemance..kdy jsem se setkala také s Hankou Zemanovou a Blankou Pacovskou..všichni z těchto tří firem jsou pohodoví, féroví a příjemní lidé. Jak píšu, ve svém úvodním web - článku, poctivá práce a láska je presně to, co je ze všech produktů cítit i přes krásné obaly všech výrobců!

Ti, kdo si myslí, že vybírat, nakupovat a prodávat výborné produkty je lehké, moc se mýlí.

Vybírám pro vás to, co chutná mě a mé rodině. Nabízím novinky firem, které jsou mými oblíbenci. Produktové řady firmy Sonnentor jsou tak obsáhlé, že vybrat to zajímavé je mnohdy zapeklitá věc. Věřte nebo ne, kolikrát se plácnu přes ruku, abych se držela trochu zpátky, protože mám jen omezené prostory pro svůj "kamenný obchůdek". Ráda nabízím produkty, které jsem sama ochutnala, takže všechno co nabízím, je osobně odzkoušeno! Dokonce jsem ochutnala asi sedmdesát druhů čoko-bonbonů z cca dvěstě druhů, které vyrábí Kamila Chocolates. Naše nejoblíbenější jsou čoko-kokosky a kokosky s javorovým sirupem z Biopekárny Zemanka. Kamarádi a známí, kteří mě znají, dlouho nevěřili, že všechno není jen pro mou potřebu..pěkně jsem je všechny namlsala. Teď nakupují a obdarovávají své okolí. Všichni vědí, že návštěvám donesu i připravím "mlsoty všeho druhu" a pohostím je dobrotami z obchůdku. Prostě..Mlsoty jsou pro mě radost a hobby!

Zajímá vás, co nejvíc "frčí"? Takže..nejprodávanější výrobky jsou : čoko - tabulky všech druhů posypů, lanýže, truhličky i kornouty, vážený mix čoko - bonbonů v hořké čokoládě..Assam černý čaj, Kouzelný nápoj, Dobrá nálada, Nápoj Driudů, Raráškův čaj - klauni s červenými nosy a koulovačka, Adventní čajový mix, zázvorové variace..Ayurvédská kouzelná sůl, koření na brambory a kuře, mix pepřů a růžový pepř, vanilka lusk i vanilkový cukr..Raráškovo kakao a všechny druhy kokosek "od Zemanky"..také dětské piškoty a špaldová zvířátka jsou velmi oblíbená..

Téměř všechny produkty mám skladem.. a kolik by jste hádali, že mám k dnešnímu dni 10.října 2013 zavedených položek na svém webu? Kdo si přečte tenhle článek a napíše svůj tip do 1.listopadu 2013 na e-mailovou adresu Mlsot a bude nejblíž danému počtu, získá čoko-nápoj na tyčince a dvanáct výběrových čajů jako malou výhru za svůj tip!

 

Ještě připojím pár fotek toho, co udělalo radost mě během posledního roku..během posledních let..

Určitě skvělé "Myší" dorty domácí..

Dortíčky z Dolce Vita..

Dotíky od "dvorní cukrářky" Zuzky..

Nejzajímavější "koňský" dort..zase od Zuzky..

 

Zvířecí miláčkové..králíčci Sisi a Angel..

Jízda na koni a přípravy..láska, cit a nové dovednosti..

Rodinný mazel Eliška..

Zvířecí návštěva fenka Almička..

 

Rarášci a jejich dovednosti..vlasové kreace..

Copánky..

Technické dovednosti..foťák z Lega..

Art design buxus..

 

Zahrádka loňská..

Detail náprstníku..

A ještě jednou ta letošní..

 

Takže..ještě jednou..všem díky moc!

Mlsoty jsou mou cestou k seberealizaci, labužnictví a sladkými mosty mezi rodinou i přáteli!