ČOKOFIGURKY

Čokofigurky byly, jsou a budou originálním ručním výrobkem.

Možná by se jejich výroba dala přirovnat k práci se skleněnými foukanými výrobky.

Cukrář i sklář musí mít potřebnou zručnost, správné pomůcky, suroviny a samozřejmě nápad.

Výsledný výrobek je pak originál se vším všudy.

Malá nebo větší figurka potěší zejména děti, ale proč nedopřát malé potěšení třeba sousedce, která žije sama jen ve společnosti kočky. Takový dárek a pozornost může být mostem zlepšujícím sousedské vztahy.

Ochutnejte, darujte, zamilujte si tuhle chuť čoklády..je vynikající..tak, jak pravá čokoláda má být!

Figurky budou k mání po celý rok v různých gramážích a variantách!

Řadit podle 
Výrobce 

Čoko figurky duté 300g
z bílé, mléčné, hořké čokolády
Popis : Čokoládová dutá krásně tvarovaná figurka z bílé, hořké, mléčné, nebo mléčno-bílé čokolády. Tvary : veverka..veliká s krásným ocasem.   Minimální obsah kakaové sušiny : mléčná čokoláda 32,1% (mléčná varianta)   Skladovat do : +20°C a 45% vlhkosti.   Letošní speciální "Mikuláš" 2014 našim dětem A+Š..velká veverka=velká mlsota!
cena 299 Kč

Čoko figurky duté 300g


Čoko figurky duté 370g
z bílé, hořké, mléčné čokolády
Popis : Čokoládová dutá krásně tvarovaná figurka z bílé, hořké, mléčné, nebo mléčno-bílé čokolády. Tvary : medvěd se sluchátky.   Skladovat do : +20°C a 45% vlhkosti.   Osobní sdělení : Zvláštní pozdrav patří Danielovi, který první ze všech dostal medvěda ke svému svátku od babičky a dědy z Kladna! Všechno nejlepší ke svátku!
cena 350 Kč

Čoko figurky duté 370g


Čoko figurky duté 220g
z bílé, hořké, mléčné čokolády
Popis : Čokoládová dutá krásně tvarovaná figurka z bílé, hořké, mléčné, nebo mléčno-bílé čokolády. Tvary : myšák s velkýma ušima, stojící slon , autíčko aj.   Skladovat do : +20°C a 45% vlhkosti.
cena 219 Kč

Čoko figurky duté 220g


Čoko figurky duté 160g
z bílé, hořké, mléčné čokolády
Popis : Čokoládová dutá krásně tvarovaná figurka z bílé, hořké, mléčné, nebo mléčno-bílé čokolády. Tvary : želva, pes s dlouhýma ušima, aj.   Skladovat do : +20°C a 45% vlhkosti.
cena 159 Kč

Čoko figurky duté 160g


Čoko figurky duté 180g
z bílé, hořké, mléčné čokolády
Popis : Čokoládová dutá krásně tvarovaná figurka z bílé, hořké, mléčné, nebo mléčno-bílé čokolády. Tvary : usměvavý hlemýžď, aj.   Skladovat do : +20°C a 45% vlhkosti.
cena 179 Kč

Čoko figurky duté 180g


Čoko figurky duté 100g
z bílé, hořké, mléčné čokolády
Popis : Čokoládová dutá krásně tvarovaná figurka z bílé, hořké, mléčné, nebo mléčno-bílé čokolády. Tvary : malá kočka, malý hroch, aj.   Skladovat do : +20°C a 45% vlhkosti.
cena 99 Kč

Čoko figurky duté 100g