ČOKOLÁDOVÉ SPECIALITY

Před zhruba čtyřista lety byla čokoláda uvedena u španělského dvora. Pomalu byla přijata bohatým a vznešeným zbytkem Evropy. Postupně stoupala po schůdcích slávy od malých obchůdků, starých továren až k mezinárodnímu byznysu.

Při výrobě dnešní čokolády se sice používají moderní technologie, ale recepty promyšlené před více než sto lety se změnily jen málo. Toho je příkladem i firma Kamila Chocolates.

Čokoláda je přesně ta pochutina, která vyhovuje člověku 21.století, protože mu umožňuje dosáhnout příjemných pocitů, aniž by musel vyvinout velké úsilí. Čokoláda je dostupná, celkem levná a chutná mlsota. Je vděčným společníkem milenců, doprovází horolezce, sportovce i kosmonauty. Čokoláda byla, je a bude vyhledávaným objektem umělců.

Čokoláda už trvale zakotvila v našich srdcích..žádají si jí naše chuťové pohárky jazyka..je tím nejvhodnějším dárkem..je projevem náklonnosti..chcete-li, je dnešním symbolem vášně a lásky..

Ochutnejte vynikající čokoládové speciality a mixy čokobonbonů, které se mění v průběhu roku podle dodaných čerstvých surovin a výrobního programu i podle poptávky zákazníků.

 

Pro zajímavost..

Čokoládovou specialitou je třeba čokoládový hotel v Itálii - Etruscan Chocohotel, který je svým vzhledem podobný čokoládě a každé z jeho tří pater připomíná i nábytkem některý z typů čokolády.

Ve Spojených státech amerických vycházel časopis Chocolate News, který byl tištěn na hnědém papíře a měl čokoládovou vůni.

Byla jsem na mezinárodní výstavě - Salónu čokolády v Paříži a nikdy nezapomenu na vůně, ochutnávky a neuvěřitelné čokoládové výtvory! Byla jsem ve firmě Kamila Chocolates celkem dvakrát a zůstala jsem provoňěná čokoládou ještě půl dne po odjezdu.

Ten, kdo mě zná ví, že čokoláda je moje závislost, slabost a vášeň! Sama mlsám a nabízím ji všem, kteří chtějí ochutnat skvělou čokoládu české výroby!

 

Řadit podle 
Výrobce 

Lízátko na špejli 20g
vánoční hvězda
Složení : Lízátko mléčné : Mléčná čokoláda 100% /cukr, kakaové máslo, plnotučné sušené mléko, kakaová hmota, sušená syrovátka, bezvodý mléčný tuk, emulgátor : sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma, emulgátor E 476 = polyglycerolpolyricinoleát /. Minimální obsah kakaové sušiny : mléčná čokoláda 33,6% Lízátko hořké : Hořká čokoláda 100% /kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor : sojový
cena 35 Kč

Lízátko na špejli 20g


Složení : kakaové boby, sušená třtinová šťáva, obsah kakaového podílu 70%. Chuťový profil : pražené arašídy, med, smetana, jemné tóny třešní..70% kakao a 100% lásky..jemně praženo, mleto žulovými kameny, temperováno.. Může obsahovat stopy sušených skořápkových plodů.   Popis produktu : Každá single origin čokoláda je chuťový originál. Jedinečnou a neopakovatelnou chuť jí zaručují ty
cena 120 Kč

Ajala - Dominikánská Republika OKO-CARIBE 45g


Korneto Kamila 200g
směs kousků čokolád s posypem
Popis zboží : Směs lámaných čokolád z bílé, hořé a mléčné čokolády, sypané různými posypy (jahoda, malina, lesní plody,kakaové boby, mandle, kustovice, slunečnice, brusinky, papaya, lískové oříšky, pomerančová kůra). Baleno v celofánovém a následně v papírovém kornoutku. Ovázáno luxusní látkovou stuhou.   Skladovat do : +20°C a 45% vlhkosti.   Proč by kousky lámané čokolády nedokázaly zlomit srdce
cena 175 Kč

Korneto Kamila 200g