SUŠENKY A KREKRY

Od září rozšiřuji sortiment MLSOT o chuťově vynikající výrobky z Biopekárny Zemanka (informace v pravém sloupci webu - články).

Nabízím jejich skvělé sušenky a krekry v bio-kvalitě pro dospělé a děti..seniory a juniory..pro mlsálky a zmlsané osoby..vytvořené s láskou a podle domácích tradic v Biopekárně Zemanka.

Protože si vážím rodinných firem, pracovitých lidí s nápady a jejich českých výrobků..proto jsem pro vás vybrala tyto sušenky, které jsou vyrobeny ze surovin prvotřídní kvality. Také slané varianty - krekry jsou zajímavým zpestřením pro mlsání o samotě, na párty nebo jako malý dárek pro každou příležitost.

Čoko-kokosky, kokosky, kávové, makové i medové sušenky a další novoty-mlsoty jsou k mání v MLSOTÁCH..ještě než řeknete "šupitopresto"!

Vyberte si z vynikajících sušenek, které by se daly přirovnat k výtečnému vánočnímu pečivu..jak to nazvaly mé kolegyně z lékárny..

Biopekárna Zemanka, s.r.o. a Sonnentor, s.r.o. jsou zárukou kvality, vyváženosti a poctivé práce!

 

A navíc! V mnou nabízených sušenkách ani krekrech nenajdete žádné ztužené tuky!

Ztužené tuky se nazývají trans mastné kyseliny. Víte, kde jsou často obsaženy?

Trans mastné kyseliny se průmyslově vyrábějí ztužováním /hydrogenací/ nejčastěji levných rostlinných olejů, slunečnicového, sójového, řepkového. Tyto "trans" zvyšují množství zdraví škodivého LDL-cholesterolu v krvi, ten je hlavním rizikovým faktorem srdečně-cévních onemocnění. Snižují i hladinu HDL-cholesterolu, čímž se stávají mnohem škodlivější než jsou tuky z živočišných zdrojů.

A kdepak jsou?..v nejlevnějších margarínech, častokrát v polotovarech, fast food-ových potravinách..Najukněte na složení cereálních tyčinek, salátových zálivek, brambůrků, sušenek, krekrů nebo majonézy..Našli jste je? Většinou tam jsou!

 

A tady je fotka z Maminycupu - zima 2013, kde měla Hanka Zemanová zajímavou přednášku o bio-surovinách, výrobcích a výhodách..zamyšlení nad kvalitou všeho, co jíme, kupujeme i milujeme..a samozřejmě ochutnávku!

 

Řadit podle 
Výrobce 

Sušenka Mich-elle
kokosová - semínková
Složení : ovesné vločky bio, hladká mouka bio, kokos bio, semínka slunečnicová a dýňová bio, máslo 82%, med z Čučic, hořká čokoláda Tanzánie Morogoro 60%.   Popis produktu : Sušenky podle domácího receptu upečené pro radost. Průměr sušenky za tuto cenu je 7 cm. Tvar a velikost dle přání zákazníka. Kruhové, oválné, placičky a další. Prodávané jednotlivě a také po vícero kusech. Podle přání lze
cena 15 Kč

Sušenka Mich-elle


Sušenka Mich-elle
citronová - ovocná
Složení : ovesné vločky bio, hladká a celozrnná mouka bio, kokos bio, citonová kůra bio, banánek bio, máslo 82%, med z Čučic, hořká čokoláda Tanzanie Morogoro 60% .   Popis produktu : Sušenky podle domácího receptu upečené pro radost. Průměr sušenky za tuto cenu je 7 cm. Tvar a velikost dle přání zákazníka. Kruhové, oválné, placičky a další. Prodávané jednotlivě a také po vícero kusech. Podle
cena 15 Kč

Sušenka Mich-elle