HRNEČKY

Hrneček, šálek, miska nebo celá sada šálku s podšálkem, buclatý hrneček, japonská miska..konvičky, cukřenky, medovníčky a všelijaké nádoby a nádobky na čaje, kávu i kakao jsou mnohdy osobní a oblíbené domácí předměty..myslím, že každý má oblíbený hrneček..sklenku..misku..talířek..

Nabízím šálek s podšálkem určený  především na pyramidální čaje s krásným leknínem uvnitř šálku a listovým vzorem na talířku, který je možné vidět i na čajových krabičkách firmy.

Hrneček na kakao s roztomilými Rarášky má zajímavý "buclatý" tvar a skvěle padnoucí ouško pro dětskou ruku.

Oba jsou mými favority ze sortimentu firmy Sonnentor.

Řadit podle 
Výrobce 

Informace o produktu :   Šálek vhodný na horkou čokoládu „Bio-Raráškovo Schlaukakao“. Díky jeho zaoblenému tvaru je obzvláště pohodlný do ruky. Horký šálek kakaa vás nádherně zahřeje.     Tip na dárek pro každé dětské narozeniny. Kvalitní keramika – vhodná i do myčky a mikrovlnné trouby.
cena 180 Kč

Raráškův šálek na Schlaukakao 420ml


Informace o produktu : Objevte vzácný klenot: exkluzivní čajový šálek s leknínem na pyramidální čaje! Nový čajový šálek s leknínem nabízí exkluzivním pyramidální čajům dostatek prostoru k jejich optimálnímu rozvinutí a navíce se opticky skvěle hodí k designu exklusivní řady pyramidálních čajů. Přirozeně vhodný i do myčky a mikrovlnné trouby.
cena 500 Kč

Porcelánový čajový šálek SONNENTOR  PREMIUM 660ml